חיפוש
  • גתית שפירא

מידות, הקשרים ותקשורת

עודכן: 16 במאי 2019



התנהגותו של אדם היא אחד הגורמים המרכזיים למחלות ולמצוקות אותן הוא חווה.

אנשים שמתקשים להתחיל יום עבודה חדש, אנשים שמרגישים חוסר שלווה ומתח תמידיים, אנשים שמרגישים עמימות רגשית, צריכים להקשיב לתחושות הללו. אלו הם סימנים המעידים על כך, שהם שרויים במצב רגשי בלתי מאוזן והם אינם חיים את ייעודם. ( האישי,המקצועי, הזוגי וכו'..)

תנאי היסוד לאיזון רגשי הוא ,ליצור מציאות שתאפשר את המענה הנכון והמדויק למימוש היעוד הגשמי והרוחני שלנו. משום כך, זיהוי המערך הנפשי שלנו וטיפוח מערכות היחסים שלנו היא הפעילות החשובה ביותר בחיינו..היא הכלי שלנו להתפתחות רגשית מאושרת.

העבודה עם ערכת שערים (ובאופן אישי בחרתי לעבוד בשילוב פרחי באך) נותנת לנו את הכלים והיכולת לאסוף את המיטב שבתוכנו, ולהשיב לנו, תוך כדי התהליך הטיפולי, את הראייה הנכונה לתקשורת בריאה עם עצמנו ועם סביבתנו.

בכך אנו מסייעים למערכת הרוחנית שלנו, להתחזק ולמנוע התפתחות של מחלות ותחלואים ולאזן מצבים רגשיים כמו: פחדים, חוסר בטחון, בדידות, ייאוש, דאגנות יתר ועוד..

ההתקדמות הטיפולית בפרחי באך מאפשרת להשיל את המסכות ולסלק את כל הגורמים המפריעים לנו לחיות בשמחה עם סיפור חיינו. בכך אנו מייצרים מפגש אמיתי עם המרחב הפוטנציאלי שבנו למימושינו העצמי.

העבודה עם קלפי שערים מאפשרת את התיקון האישי של כוחות הנפש שלנו ומזרימה שפע חדש לעולמינו.




45 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול